Головна > Про нас
Категорія продукту

Ханчжоу Zhengjiu техніки виготовлення Co., ТОВ

Адреса:#82-18, ShuiZhu Кенг, Наньшань села, Lushan індустріального парку, Fuyang, провінція Чжецзян

Тел:+86-571-63168668

Телефон:+86-18867530518

Факс:+86-571-63168686

E-mail:elianeying@live.cn

Веб-сайт: www.zjdistillery.comH ANGZHOU ZHENGJIU MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD. є професійним виробником пивоваріння, ферментації та перегонки, у якого є досвідчена команда управління, сильна команда з досліджень та розробок, а також кваліфіковані працівники з розробки, виготовлення та випробувань продукції. Крім того, наша надійна команда післяпродажного обслуговування завжди готова надавати нашим клієнтам кращий сервіс та вирішити проблеми для наших клієнтів.

 

Наша компанія є всеосяжним і професійним виробником, що спеціалізується на проектуванні, розробці,   виробництво, продаж, установка та післяпродажне обслуговування пивоварного обладнання,   лікеро-горілчане обладнання,   продукти харчування та напої та багато іншого!   Наші 4 основних продуктів є такими:

1) Brew Equities, включаючи великий та середній проект пивоварного заводу, система сахарифікації,   бродіння   яскравий танк   обладнання для фільтрації, обладнання для розповсюдження дріжджів, система очищення CIP та багато інших видів допоміжного обладнання для задоволення потреб вашого пивоварного заводу.

       

2) Обладнання для лікеро-горілчаної промисловості, що включає нашу посудину та рефлюксні дрібниці, які можуть бути широко використані для домашнього перегонки та лабораторного тестування. Наша комплексна дистиляційна система може використовуватися як для пивоварних, так і для виноробних заводів, а також для будь-якого алкогольного спирту.


3) машини харчування та напоїв, включаючи санітарні резервуари для зберігання нержавіючої сталі, резервуари для змішування, резервуар для нагріву та охолодження, резервуар для молока, ферментний бак, резервуари для зберігання тепла, емульгатор, масло для вершків, стерилізаційне обладнання, обладнання для бродіння, обладнання для стерилізації, зберігання Asepsis, Бутербродні котли, очищення на місці машин і серія фільтрів.


4) Обладнання для очищення води, включаючи повний комплект систем очищення води та обладнання постійного подавання води.   Ми також надаємо деталі для обробки води, такі як точні фільтри, фільтри для картриджів, мембранні будинки, системи водопостачання, системи зворотного осмосу та багато іншого.   У машині Zhengjiu ми пишаємося тим, що забезпечуємо найвищий рівень сервісу завдяки відповідальності за вплив наших бізнес-клієнтів,   постачальники   працівники   громади, а також навколишнє середовище.


НАШ НОВИЙ ЗАВОД починається з лютого 2017 року

IMG_8311.JPG IMG_8317.JPG

1 (23) .jpgIMG_7625.JPG

Map.png

Ось наш офіс на новій фабриці:


Ось нове фабричне відео шоу з нашими співробітниками на зборах кожного ранку:

Ми будемо говорити про графік виробництва щодня, складати робочий план.

Factory Meeting .jpg

Ось стара фабрична відео-шоу з нашими співробітниками стара фабрика (раніше вона): 正久全体合照.JPG