Категорія продукту

Ханчжоу Zhengjiu техніки виготовлення Co., ТОВ

Адреса:#82-18, ShuiZhu Кенг, Наньшань села, Lushan індустріального парку, Fuyang, провінція Чжецзян

Тел:+86-571-63168668

Телефон:+86-18867530518

Факс:+86-571-63168686

E-mail:elianeying@live.cn

Веб-сайт: www.zjdistillery.com


Q: Які елементи визначають вартість пивоварні всього?

Q: Які елементи визначають вартість пивоварні всього?

Є 4 аспекти , які визначають вартість пивоварного заводу: розмір партії, річна потужність, обробка та автоматизація.


Q: Який розмір пивоварня будівля мені потрібно зробити?

Для пабу багато що залежить від того, що ваш річного обсягу і як багато різних видів пива , яке Ви хочете запропонувати. Мінімальна поверхню починається при температурі близько 20m2. Є також деякі запити оцінки площі в нашій різних системах пивоварні в специфікації вище.
Для пивоварень основного фактор є річним обсягом. Для невеликих пивоварень статі простір 300m2 часто більш ніж достатньо.
Більш детальну інформацію про ваш проект, ми можемо дати вам точні розміри і вимоги.


Q: Чи можу чи я зварити всі види пива на пивоварне обладнання Тяньтай?

В відміну від системи бродіння відкритого судна використовується в основному в Східній Європі і Німеччині, всі сорти пива можна заварювати з нашою системою. Це означає , що велика різноманітність елю і лагер може бути зроблено. З огляду на інфекційний стиль Ламбік, ми не рекомендуємо заварювати або упаковки цих сортів пива на загальному обладнанні.


Q: Як довго обладнання пиво?

З огляду на той факт , що більшість елементів в пивоварному заводі виготовлені з нержавіючої сталі, довговічність пивоварні висока. З огляду на належне обслуговування і обережне використання хімічних речовин, пивоварня можуть використовуватися інтенсивно в протягом приблизно 20 до 30 років. Для деяких елементів , таких як наповнювачі та етикетировочні з великою кількістю рухомих частин більш коротку тривалість життям слід розглядати і більш обслуговування буде необхідно, в залежності від використання.


Питання: Чи можете чи ви допомогти мені весь мій проект пивоварні?

Наша місія полягає в тому, щоб допомогти нашим клієнтам з їх потребами пивоваріння від початку до кінця і побудувати довгострокові відносини з ними. Ми можемо допомогти Вам з усіма аспектами вашої пивоварної необхідності або працювати з одним з наших партнерів , щоб задовольнити ваші потреби.

Зв'яжіться зі мною і отримати професійний консультант!

Pls. використовувати електронну пошту, WhatsApp або facebook гонець, я не можу прийняти зворотний зв'язок в зворотного зв'язку цього сайту, спасибі.

Пара: Ні

Наступний: Ні